Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.biuropodatki.com.pl

Biuro Rachunkowe A. M. Pakuła

http://www.biuropodatki.com.pl

Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Obecnie obsługujemy szereg firm z różnych części województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również spółki prawa handlowego. Nasze biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, przez co interesy naszych Klientów są w pełni zabezpieczone.

Właścicielem firmy jest mgr Anita Pakuła, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmach z branży budowlanej, produkcyjno-handlowej i medialnej. Kwalifikacje te zostały potwierdzone przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowym.

Kategorie

Biznes i gospodarka Biura rachunkowe
Według domeny Com.pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Obsługa pracownika Usługi Księgowość kadry Spółki prawa handlowego Osoba fizyczna Płace

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 82/84
  • Status strony: aktywna od 11/11/2011 13:00
  • Typ strony: wyróżniona od 11/11/2011 13:00
  • Data dodania: 11/11/2011 13:00
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 4081
http://www.elektryk-krakow.plhttp://www.pod-zastaw.comhttp://www.kronn-odszkodowania.plhttp://amb.net.plhttp://program-pit.comhttps://louisapark.eu/domy-wakacyjne-louisa-parkhttp://www.e-impala.plhttp://www.studiourodycleo.plhttp://megalotto.pl