Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.taxbooks.pl

Biuro rachunkowe Tax Books Wrocław

http://www.taxbooks.pl

Biuro Rachunkowe Tax Books świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Oferujemy również fachową pomoc przy zakładaniu i likwidacji firmy oraz przy wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania. Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Od dobrej organizacji współpracy pomiędzy firmą i biurem księgowym zależy sukces w wypełnieniu wszystkich wymogów stawianych przez ustawy podatkowe i rachunkowe.

Tak popularny dzisiaj "outsourcing" jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Nasza firma taką ofertę proponuje.
Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ich ponosić m.in. na: koszty osobowe związane z zatrudnieniem wykwalifikowanych księgowych, wynajem pomieszczeń na własne kadry księgowe, wyposażenie w sprzęt biurowy, komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie.

Kategorie

Biznes i gospodarka Biura rachunkowe
Strony według regionów Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Podatki Kadry i płace Księgowość Usługi księgowe Wrocław Wroclaw Zakładanie działalności Optymalizacja podatkowa Biuro rachunkowe Outsourcing Rozliczenia roczne Księgowa

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 68/69
  • Status strony: aktywna od 01/08/2011 12:59
  • Typ strony: wyróżniona od 01/08/2011 12:59
  • Data dodania: 01/08/2011 12:59
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 15, odsłon: 4577
http://www.djg.com.plhttps://serwis-telefonow.plhttp://www.bronzamet.plhttp://www.logodob.plhttp://translaticus.plhttp://www.bezposrednikow.plhttp://www.brandinger.plhttp://www.kredyty-dla-rolnikow-btf.plhttps://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl