Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.prawonacodzien.pl

Codzienne informacje prawne, porady

http://www.prawonacodzien.pl

Dura lex, sed lex - Twarde prawo, ale prawo. Tę sentencję poznaje się niekiedy nieco za późno, aby móc się uchronić przed niebezpieczeństwami kryjącymi się w zawiłościach przepisów prawnych. Tak zwany zwykły "szary człowiek" często o pewnych "kruczkach prawnych" dowiaduje się, kiedy już nic nie można w danej sprawie zrobić. Czy można się przed taką sytuacją obronić? Odpowiedź brzmi tak, na przykład zwracając się do radcy prawnego czy zasięgając pomocy adwokata. Jednak to nie jest najtańszym rozwiązaniem. Co zatem może zrobić człowiek nie posiadający prawniczego wykształcenia i nie posiadający znacznych środków finansowych do jego zatrudnienia?

Wystarczy poznać przepisy prawne dotyczące interesującego nas problemu na portalu internetowym PrawoNaCodzien.pl.

Można tam znaleźć setki artykułów z różnych dziedzin prawnych, takich jak: prawo pracy, prawo gospodarcze, zagadnienia związane z podatkami czy z prawem w życiu codziennym. Na portalu znajdziemy również katalog adwokatów, notariuszy, komorników, doradców podatkowych i radców prawnych. PrawoNaCodzien.pl to skarbnica wiedzy dla ludzi szukających bezpłatnych informacji dotyczących zagadnień prawnych.

Kategorie

Prawo i społeczeństwo Adwokaci
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Notariusze Baza prawników Informacje prawne Radcy prawni Adwokaci Porady prawne

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęKontakt z właścicielemStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 21/22
  • Status strony: aktywna od 14/01/2012 12:45
  • Typ strony: wyróżniona od 14/01/2012 12:45
  • Data dodania: 14/01/2012 12:45
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 4, odsłon: 4356
http://www.grzes-bus.plhttp://www.tk-projekt.euhttp://www.katalog.com.plhttp://www.pod-zastaw.comhttps://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskiehttp://www.kkp-doradcy.plhttp://www.zylaki-rzeszow.plhttps://ups-zasilacze.plhttp://www.kolorymaroka.pl