Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.entro.pl

Darmowe tworzenie stron www

http://www.entro.pl

Agregator stron internetowych ENTRO to nie tylko kolejny generator stron ale także skuteczna pomoc przy promocji firmy w przestrzeni sieci internetowej. Samo utworzenie strony daje jedynie surową ramę do wczytania treści, umożliwia zastosowanie szablonu graficznego, dopasowanie tekstów i zdjęć do prezentowanej oferty. Wykonanie strony zawierającej teksty, zdjęcia, animacje, slogany, galerie fotek, formularz zapytań ze strony www i podobne zabawki jest jednak początkiem przygody z internetem dla danej firmy. Kolejnym etapem jest przyjęcie adresu strony i jej treści przez wyszukiwarki i osiągnięcie sensownych, wysokich pozycji. Sama treść strony powinna podlegać także krytycznej ocenie i weryfikacji marketingowej bowiem ważne jest jak zostanie odebrana przez docelowego klienta.
Nie bez przyczyny strony www nazywa się również witrynami. Strony podobnie jak i witryny sklepowe są porównywane przez odwiedzających i podobnie jak w realu klienci wchodzą do sklepu, butiku na dłużej tak i w witrynach posiadających ciekawe i wartościowe treści pozostają na dłużej.
Samo tworzenie strony w generatorze jest ekspresową czynnością, która przy sprawnej obsłudze klawiatury trwa do 30 sekund. Już po chwili, po dokonaniu potwierdzenia utworzenia serwisu i autoryzacji uzyskujemy dostęp do własnego panelu administracji serwisu ( CMS ), dostęp do wszystkich szablonów graficznych. Ustawienie struktury menu jest łatwe i szybkie, pozbawione kilkukrotnych potwierdzenień, podobnie jak i kasowanie niepotrzebnych rekordów, tekstów i zdjęć. Panek EntroCMS to także możliwość umieszczenia na swojej nowej i bezpłatnie utworzonej stronie animacji w formie slajdów, które wzbogacają dynamicznie przekaz marketingowy. Każdy slajd może zostać opatrzony sloganem co jeszcze bardzie przyciągnie uwagę do wysyłanego komunikatu. Dodatkowo poprzez admina można poogladać statystyki wejść na swoją stronę www z wyróżnieniem numeru IP, wskazaniem jakie podstrony przeglądał, i oczywiście podsumowaniem ilości wejść z ostatniego pół roku. Ciekawym i co ważniejsze darmowym elementem strony admina jest optymalizator słów kluczowych i metaznaczników. Dzięki temu narzędziu można poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach i pozyskać większą liczbę odwiedzających. Te wszystkie opcje są dostępne w darmowej stronie. Przez 7 dni korzystacie z testowego rozwiązania a jedyna opłata jaka jest związana z publikacją strony www to opłata za udostępnianie tej strony w internecie oraz dostęp do panelu administracji przez kolejne 365 dni.
Podsumowując, można śmiało wydać opinie, że korzystanie z rozwiązań http://www.entro.pl jest bardzo tanie, efektywne biznesowo i korzystne dla nowych, małych i srednich firm. Administracja CMS jest łatwa i proste zarządzanie treścią nie nastręcza żadnych problemów. Szybko można publikować nowe treści i kasować te które nie są potrzebne.

Kategorie

Biznes i gospodarka Biznes
Internet i komputery Domeny i aliasy
Reklama i marketing Marketing
Strony według branż Informatyka
Biznes i gospodarka Portale
Strony według regionów Mazowieckie Warszawa
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Darmowe strony internetowe Tworzenie strony za darmo Tworzenie stron Darmowe serwisy internetowe Generator stron Kreator stron

Wyróżnione strony

Darmowe strony EntroCMS tworzenie www

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 22578/16132
  • Status strony: aktywna od 24/10/2016 18:30
  • Typ strony: wyróżniona od 24/10/2016 10:05
  • Data dodania: 24/10/2016 10:01
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 2, odsłon: 2563
http://tirholserwis-lublin.plhttp://tlumaczeniaekspresowe.comhttp://robertofiara.plhttp://www.efaktury.org/urzedy_skarbowehttp://www.automar.net.plhttps://pomiary-elektryk.euhttp://www.konferencjesopot.comhttp://www.grzes-bus.plhttp://www.deaditattoo.info