Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://pronobel.pl

Opieka w Niemczech

http://pronobel.pl

W takim kraju jak Niemcy opieka nad osobami starszymi zapewniana jest głównie przez polskie opiekunki. Każda z pań pracujących za pośrednictwem agencji, takich jak Pronobel z Gliwic, ma szansę na zarobki do 1400 euro miesięcznie.

Wysokie zarobki to nie jedyne korzyści płynące z legalnej pracy w Niemczech. Dodatkowo kobiety mają zapewnione bezpłatne ubezpieczenie, darmowe wyżywienie i zakwaterowanie a pracownicy biur odprowadzają za nie składki do ZUS. Opiekunki muszą spełnić jedynie 2 warunki, które stawia przed nimi agencja muszą znać język niemiecki na poziomie przynajmniej komunikatywnym oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.

Pierwszy wyjazd dla każdej opiekunki wiąże się z wypełnianiem dokumentów. Na szczęście kobiety nie muszą radzić sobie z tym same. W wypełnianiu wszelkich formalności pomagają im pracownicy agencji.

Podczas pobytu w Niemczech kobiety mają możliwość zwrócenia się o pomoc do swoich koordynatorów.

Kategorie

Biznes i gospodarka Praca
Biznes i gospodarka Doradztwo
Strony według regionów Śląskie Gliwice
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Opieka niemcy Praca w niemczech Praca niemcy Opieka w niemczech Oferty pracy Opiekunka dla seniora Opiekunki niemcy Opiekunki osób starszych w niemczech Praca w opiece Opiekunka osób starszych praca niemcy Niemcy opieka

Wyróżnione strony

Niemcy opieka

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 21007/15487
  • Status strony: aktywna od 24/03/2016 08:39
  • Typ strony: wyróżniona od 23/03/2016 10:26
  • Data dodania: 23/03/2016 10:24
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 2748
https://san-mat.plhttps://kamiz24.plhttp://www.entro.plhttp://wojciechmaziarz.plhttp://zinasklep.plhttp://darmowekontobankowe.orghttp://www.trime.plhttp://szukaj-firmy.plhttp://xpertbud.com