Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://ranking-oczyszczaczy.pl

Opinie, test i ranking oczyszczaczy powietrza

http://ranking-oczyszczaczy.pl

Wybór odpowiedniego oczyszczacza powietrza to nie lada wyzwanie, z pomocą przychodzi jednak wiele witryn, które ułatwią zapoznanie się z tematem oraz dobranie urządzenia najlepiej dopasowanego do naszych potrzeb. Jedną z nich jest ranking-oczyszczaczy.pl, który oferuje nie tylko dokładną rozpiskę modeli różnych producentów wraz z ich pełnymi parametrami, ale również podstawowe informacje z dziedziny jakości powietrza oraz zagrożeń związanych z jego zanieczyszczeniem.

Witryna zawiera prostą, ujętą w pięciu krokach instrukcję doboru oczyszczacza powietrza. Pierwszym do określenia czynnikiem jest powierzchnia pomieszczenia, które chcemy oczyścić. Warto tutaj zaznaczyć, iż w związku z utrudnioną wymianą powietrza między poszczególnymi pokojami, zaleca się stosowanie jednego oczyszczacza na jedno pomieszczenie. Optymalnym umiejscowieniem jest bliska okolica okien, gdyż zanieczyszczenia wędrują właśnie od nich, w kierunku wyciągów powietrza.

Kolejnym kryterium są zagrożenia w naszym środowisku - przede wszystkim pyły zawieszone PM2, 5 oraz PM10, jak również lotne związki organiczne i WWA (wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne). Z wyżej wymienionymi zanieczyszczeniami poradzi sobie oczyszczacz wyposażony w filtr HEPA i filtr z aktywnym węglem, zwany potocznie filtrem węglowym.

Równie ważne jest określenie budżetu na zakup urządzenia, jak i na jego eksploatację. Ceny samych oczyszczaczy wahają się w granicach od 300 zł, do nawet 5000 zł.

Oczyszczacze różnią się od siebie nie tylko parametrami i cenami, ale także trybami pracy i oferowanymi możliwościami. To ważne, by wybrać ten, który spełni nasze oczekiwania. Różny jest też design - dzięki temu możemy dobrać takie urządzenie, które nie zakłóci stylu wnętrza.

Kategorie

Dom i ogród Klimatyzacje
Dom i ogród Pozostałe
Zdrowie i uroda Pozostałe
Sklepy i hurtownie RTV AGD
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Oczyszczacz powietrza Hepa Ranking Testy Opinie Oczyszczacze powietrza Smog Alergeny

Wyróżnione strony

Mierniki jakości powietrza

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 25639/17493
  • Status strony: aktywna od 31/01/2018 08:45
  • Typ strony: wyróżniona od 30/01/2018 23:29
  • Data dodania: 30/01/2018 23:12
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 322, odsłon: 1980
https://e-natura.plhttp://www.styl-sklep24.plhttp://www.arslex.plhttp://www.timocom.plhttp://wiww.widzenia.comhttp://www.adwokat-minska.plhttp://www.widzialni.plhttp://edclinic.plhttp://weselagrod.pl