Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.laweta.entro.pl

Pomoc drogowa RadanAuto laweta Łódź

http://www.laweta.entro.pl

RADAN AUTO mobilny serwis samochodowy świadczy usługi pomocy drogowej, holowania pojazdów od kilkunastu lat. Przewóz samochodów lawetą jest realizowany zgodnie z życzeniem klienta na terenie całego kraju oraz na trasach międzynarodowych. Nasza laweta przewozi samochody sprawne, dopiero co zakupione i nie posiadające odpowiednich dokumentów by poruszać się po naszych drogach, ale i także uszkodzone.

Gabaryty samochodów jakie są osiągalne w naszym transporcie to rozmiary samochodów osobowych i samochodów dostawczych do 3, 5 tony ciężaru rzeczywistego. Możliwe jest również holowanie pojazdów lub ciągnięcie przyczep ( np. przewóz przyczep kempingowych ).
Niezależnie od sytuacji na drodze, czy to jest awaria, zabrakło paliwa, pękła opona, czy też była stłuczka lub inne zdarzenie drogowe, wspieramy naszych klientów przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę.

Trzeba wiedzieć, że: każdy pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela, gdy stwarza on zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu bądź ten ruch utrudnia. W przypadku usunięcia pojazdu właściciel jest obowiązany pokryć jego koszty. Dlatego nigdy nie zostawiajmy bez zgłoszenia do odholowania uszkodzonego auta na drodze bowiem będzie nas to kosztowało dużo więcej niż przy standardowym holowaniu.

Bazą pomocy drogowej RADAN AUTO jest miasto Łódź i najczęściej obsługiwanym terenem przez nasze pogotowie drogowe jest województwo łódzkie. Z racji bliskości aytostrad A1 i A2 jesteśmy w stałej gotowości i szybko pojawiamy się na miejscu zgłoszenia.

W przypadku samodzielnego holowania należy pamietać o podstawowych zasadach i przepisach ruchu drogowego dotyczacych takiego zdarzenia:
na autostradzie należy skorzystać z najbliżej położonego zjazdu, nie wolno wjeżdżać na autostradę, obydwa pojazdy muszą mieć włączone światła awaryjne, pojazdy jednośladowe nie mogą być holowane, kierujący pojazdem holowanym nie musi mieć uprawnień do prowadzenia tego pojazdu.

RADAN AUTO laweta Łódź tel. 602-407-427

Nasz wóz auto-pomocy jest wyposażony we wszelkie niezbędne oprzyrządowanie, mechanizmy załadunku i zabezpieczenia przewozu auta lub wraku. Na stanie jest: wyciągarka, wózek do holowania, zestaw do rozcinania, najazdy, przyczepa, zestaw pierwszej pomocy, urządzenia analizy awarii, kable do startowania silnika.

Platforma do przewozu samochodów o długości 5, 4m i szerokości 2, 1m, na platformie wciągarka o uciągu do 7 ton sterowana pilotem, dodatkowe najazdy umożliwiające wjazd samochodami po tuningu i z niskim spojlerem. Posiadamy specjalne wózki transportowe do załadunku samochodów z zablokowanymi kołami.

Samochód jest wyposażony w klimatyzację, radio CB, GPS, kabina 3-osobowa wraz z kierowcą. Ładowność 2, 2tony, max. tylne zawieszenie na poduszkach pneumatycznych, wyprowadzone profesjonalne przewody rozruchowe przy platformie.

Pamiętaj zanim dotrze do Ciebie pomoc drogowa: jeśli pojazd pozostaje w miejscu, w którym stanowi przeszkodę w ruchu, trzeba koniecznie włączyć światła awaryjne.

Kategorie

Motoryzacja i transport Pomoc drogowa
Motoryzacja i transport Warsztaty
Strony według regionów Łódzkie Łódź
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Laweta Holowanie Pomoc drogowa Laweta łódź Pomoc drogowa łódź Tanio laweta łódź Holowanie tanio łódź Usługi pomocy drogowej

Wyróżnione strony

Pomoc drogowa RadanAuto laweta Łódź holowanie

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 19831/14327
  • Status strony: aktywna od 10/11/2015 08:00
  • Typ strony: wyróżniona od 09/11/2015 15:36
  • Data dodania: 09/11/2015 15:34
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 192, odsłon: 3749
http://www.bramhouse.com.plhttp://amb.net.plhttp://www.busimpuls.plhttp://www.konferencjetorun.comhttps://lightscene.plhttps://tytontani.plhttp://mrrabbit.pl/kursy-i-certyfikaty-angielski-torunhttp://pisanie.infohttp://www.mixprint.com.pl