Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.lambdar.com

Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. Łódź

http://www.lambdar.com

Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. zajmuje się budową, modernizacją i remontami dróg i ulic. Produkujemy i sprzedajemy mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco oraz emulsje asfaltowe standardowe i z olejem rzepakowym. Sprzedajemy mieszaneki mineralno-bitumicznych na zimno. Wykonujemy: powierzchniowe utrwalenia dróg, cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie, slurry seal), nawierzchnie typu grave emulsion, remonty dróg i ulic w technologii patchmatic.
Przedsiębiorstwo Drogowe LAMBDAR Sp. z o.o. założone zostało bezpośrednio po polskich przemianach ustrojowo-gospodarczych roku 1989, a działalność gospodarcza rozpoczęta została na początku roku 1990.
Specjalnością, w której Spółka się zaangażowała w początkowych latach działalności były drogowe technologie emulsyjne. Najpierw powierzchniowe utrwalenia nawierzchni bitumicznych, później cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie/slurry seal) oraz remonty dróg w technice patchmatic. Doświadczenie spółka zdobywała ściśle współpracując z przodującymi w tej technologii firmami zachodnioeuropejskimi.
W początku lat dwutysięcznych postanowiono silniej postawić na technologie tradycyjne, co przesądziło o podjęciu budowy własnej wytwórni mas bitumicznych. Od roku 2010 produkujemy emulsje asfaltowe we własnej wytwórni.
W okresie zimowym firma świadczy usługi zimowego utrzymania ulic miejskich.

Kategorie

Strony według branż Budownictwo
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Emulsje asfaltowe Nawierzchnie Cienkie warstwy Utrwalenia Slurry seal Powierzchniowe Zimno Drogi Asfalt

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 1599/1606
  • Status strony: aktywna od 18/09/2011 17:30
  • Typ strony: standard, kliknij tutaj aby wyróżnić
  • Data dodania: 18/09/2011 17:30
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 721
http://zever.plhttp://www.ekonta.net.plhttp://wybieramnocleg.plhttp://modnaiza.com.plhttp://pielegniarka-warszawa.euhttp://www.lazienki.apartamenty.plhttps://lunares.plhttp://www.moj-dentysta.plhttp://www.najlepszeplytki.pl