Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.gwk-chrustowscy.pl

Przyłącze gazowe

http://www.gwk-chrustowscy.pl

Każdy, kto planował przeniesienie się z ciasnego bloku do własnego domu jednorodzinnego wie, że niektóre czynności może wykonać sam, a inne koniecznie należy zlecić profesjonalistom. Profesjonalne, na przykład, muszą być instalacje gazowe. Gaz trzymany jest w zbiornikach zbudowanych najczęściej ze stali węglowej, chronionych farbami przed nagrzaniem się na słońcu. Wyposażone są w zawory bezpieczeństwa, zaworu poboru oraz wskaźniki napełnienia.
Przed budową takiej instalacji musimy uzyskać zgodę na budowę. W domu jednorodzinnym wykonuje się także instalacje wodne. Te są o wiele łatwiejsze niż instalacje gazowe, dlatego nie wymagają specjalnych uprawnień. Wodę należy doprowadzić poprzez sieć wodociągową. Do tego, aby była gorąca, służą specjalne kotły. Instalacja wodna jest niezbędna w każdym domu jednorodzinnym. Często można też zdecydować się na ekologiczne rozwiązanie, jakim jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Można zastosować dwa różne układy do wyboru: układ trójnikowy i układ rozdzielaczowy. Wreszcie zostają instalacje kanalizacyjne. Ich projekt musi być bardzo dobrze przemyślany, ponieważ często może się okazać, że na etapie instalowania doszło do błędów, których skutki mogą być katastrofalne. Należy zwracać baczną uwagę na hałasy i dudnienia dochodzące z rur, które słychać w domu. Ważna jest też prawidłowa wentylacja instalacji kanalizacyjnej. ez tego mogą wydobywać się szkodliwe i trujące gazy. W rurach kanalizacyjnych mogą też pojawić się gryzonie, przed którymi chroni zasuwa burzowa (zawór).

Kategorie

Dom i ogród Instalacje i pomiary
Dom i ogród Instalacje sanitarne
Dom i ogród Usługi
Dom i ogród Wyposażenie łazienek
Dom i ogród Projekty domów
Strony według regionów Mazowieckie Legionowo
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Projekt instalacji gazowej legionowo Przyłącze gazowe legionowo Przyłącze gazowe warszawa

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 22101/10091
  • Status strony: aktywna od 23/08/2016 10:22
  • Typ strony: wyróżniona od 23/08/2016 09:22
  • Data dodania: 17/08/2016 10:45
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 253, odsłon: 2650
http://www.dance-center.plhttp://www.biotrendy.plhttp://www.cart-art-wedding.com.plhttp://esin.plhttp://sadzonki.orghttp://www.nieruchomosci-torun.com.plhttp://www.account-ksiegowosc.plhttp://www.konto-firmowe.bizhttp://www.uczelnie.info.pl