Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Konto Szukaj Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.skupautpoznan.entro.pl

Skup aut Poznań ekspresowo

http://www.skupautpoznan.entro.pl

Firma handlująca samochodami o profilu rewitalizacji samochodów, odzyskiwania części, skupie aut do remontów i napraw blacharskich. Red Car Marcin Zasada z Poznania od prawie 10 lat zajmuje się skupowaniem aut. Wielu właścicieli pojazdów powodowanych nagłymi sytuacjami ( zakupem nowego auta, trwałym uszkodzeniem samochodu w wypadku, wyeksploatowaniem pojazdu ), pragnie szybko sprzedać swoje autko. O ile możemy dogadać się co do ceny, rzeczowo szacując wartość rynkową samochodu, o tyle możemy równie szybko odkupić pojazd. Dojazd na terenie Poznania i woj. Wielkopolskiego jest gratisowy. Za darmo również dokonujemy wyceny wartości pojazdu i jest to badanie prawie takie jak badanie rzeczoznawcy samochodowego a nawet lepsze. Potrafimy odpowiednio do aktualnych trendów cenowych w skupach aut w naszej okolicy wyznaczyć kwotę za jaką możemy przyjąć auto do skupu.

Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie www.skupautpoznan.entro.pl, gdzie dostępny jest formularz on-line do zgłaszania aut drogą elektroniczną. Można tam w łatwy sposób dodać hurtowo i detalicznie fotki aut oraz przekazać swoje dane kontaktowe oraz proponowaną cenę.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy rachunki oraz podpisujemy stosowne umowy kuna-sprzedaży.

Co dzieje się z autami w skupie? Poznań i Wielkopolska to spore zagęszczenie ludności w terenie industrialnym, którzy w większości posiadają samochody. Często w poznańskiej rodzinie jest 2 lub trzy auta. Co za tym idzie naturalnie występuje tutaj duża rotacja pojazdów. Dealerzy aut oferują nowe, sprzedawane są stare, zużyte i także te auta, które choć są sprawne - znudziły się właścicielom bądź nie przypadły im do gustu. Czasem niewygodny fotel lub skrzypiąca tapicerka samochodowa są podstawą do zbycia auta.

Oferujemy swoje usługi autohandlu przez 365 dni w roku 24h na dobę. Zadzwoń, zgłoś auto, przyjedziemy do Ciebie w kilka godzin by dokonać retrospekcji pojazdu. Otrzymasz wtedy od nas ofertę cenową. Płacimy gotówka lub w dowolnej, dogodnej dla sprzedającego formie.

Samochody sprawne i w dobrym stanie technicznym znajdują kolejnych nabywców. Uszkodzone, bez widoków na remont w warsztatach wielkopolskich są parcelowane na części lub oddawane na złom, do kasacji.

Kupię każde auto samochód również uszkodzone za gotówkę z Poznania i Wielkopolski. Darmowy dojazd i bezpłatna wycena auta. .

Kategorie

Motoryzacja i transport Auto giełda
Motoryzacja i transport Komisy
Motoryzacja i transport Samochody
Strony według branż Motoryzacja
Biznes i gospodarka Handel
Strony według regionów Wielkopolskie Poznań
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Skup aut poznań Skup Kupię Auto Aut Sprzedam Samochód Gotówkę Poznań Autohandel Wielkopolska Zniszczone Uszkodzone Powypadkowe Autokomis Odkupienie auta

Wyróżnione strony

Skup aut Poznań ekspresowo

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 22200/14327
  • Status strony: aktywna od 29/08/2016 16:54
  • Typ strony: wyróżniona od 29/08/2016 10:28
  • Data dodania: 29/08/2016 10:24
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 4, odsłon: 2903
http://www.chrzastka-rekina.plhttp://www.restauracjewroclaw.comhttp://www.lider-sanok.plhttp://miximport.plhttps://san-mat.plhttp://klima-sms.plhttp://benefit-krakow.plhttp://realizacjebudowlane.comhttp://www.timocom.pl